Kargo ve Taşıma Bilgileri
  • www.lift10line.com sitesi üzerinden yapmış olduğunuz online alışverişte kargo ücretleri müşteriye ait olarak teslim edilir.
  • Ürünler, alışveriş esnasında kaydetmiş olduğunuz teslimat adresine 7 işgünü içerisinde teslim edilir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.
  • Siparişiniz de talep etmiş olduğunuz kargo firması belirtilmediği takdirde, kargolama işlemi Aras Kargo ile yapılmaktadır.
  • İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, göndericisine iade edilir.
banner
banner
banner
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır